Καλό Καλοκαίρι

2021-2022

Μια σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της, γεμάτη δημιουργία, συγκινήσεις, μαθήματα ζωής και αγάπη. Αποχαιρετούμε τους μαθητές της ΣΤ' και τους ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία και καλή πρόοδο στο νέο τους σχολείο. Το ήθος σας και η παιδική σας αθωότητα μας γέμισε αισιοδοξία για το μέλλον που μοιάζει σκυθρωπό.

Ευχαριστούμε τον σύλλογο διδασκόντων του Δημοτικού σχολείου και Νηπιαγωγείου Χώρας για την άψογη συνεργασία και επικοινωνία που είχαμε κατά την διάρκεια του σχολικού έτους. Παρά τις αντιξοότητες και τα εμπόδια που αντιμετωπίζετε κάθε σχολική χρονιά καταφέρατε να σταθείτε αντάξιοι στο έργο σας και η επίδρασή σας να είναι καθοριστική στους μαθητές.

Ο Σύλλογος μας προσέφερε και φέτος, για το κλείσιμο του σχολικού έτους, σε όλους τους μαθητές γλυκά, αναμνηστικές φωτογραφίες και για τους απόφοιτους της έκτης μπλουζάκια με την αγαπημένη τους ατάκα.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τις εταιρείες Dinamiki Samou - INK House - Blow Up, για τα ξύλινα αναμνηστικά που δόθηκαν στους μαθητές και την ταχύτατη εξυπηρέτησή τους. Στο ΑΒ Βασιλόπουλος Χώρας Υπευθ. κος Καραγιώργoς Α. και Kolovos Group, για την χορηγία χυμών στους μαθητές μας. Στην εταιρία "Θυμήσου - Ενθυμήματα Αποφοίτησης" για την υπέροχη συνεργασία που έχουμε για 3η χρονιά.

Εν κατακλείδι, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στους αφανείς "ήρωες" γονείς και φίλούς του συλλόγου μας. Χωρίς εσάς θα είχαμε καταφέρει λιγότερα!

Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι! Ραντεβού τον Σεπτέμβρη...

Με εκτίμηση το Δ.Σ.

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Α ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ-2273091431